Studiram medicini vec 3 godine i jako je teska. Neki dan sam imala ispit i dobila sam 10-ku na ispitu samo zato što sam profesoru umjesto međumozak rekla međumožje. Profesor je čak pohvalio pred
asistentima kako sam dala novi termin koji se lakše pamti jer se povezuje sa sličnim terminom – međunožje. Inače studiram medicinu.
0 komentari